Atgriešanas noteikumi

Nopirktu, betneizmantotu aerem.lv preci var atgriezt 15 (piecpadsmit) kalendāro dienu laikā no pirkuma datuma. Pircējam ir jāraksta iesniegums brīvā formā par naudas atgriešanu uz e-pastu info@aerem.lv.

 

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar tiešo skaidrojumu jāinformē mūs par šo lēmumu un iemeslu uz e-pastu info@aerem.lv

 

Nauda tiks atgriezta uz kontu 30 darba dienu laikā no iesnieguma iesniegšanas brīža. Nauda tiks atgriezta uz to konta numuru, no kura tika veikts maksājums.

 

Gadījumā, ja naudas atgriešana nozīmē preces atgriešanu no pircēja puses, pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošības saglabāšanu atteikuma tiesību darbības termiņa laikā. Pircējs ir atbildīgs par jebkura veida preces vērtības pazemināšanu,  ja prece tika izmantota tādā veidā, kurš ir pretrunā ar preces pareizu izmantošanu, tai skaitā, ja prece tika izmantota citiem mērķiem nekā īpašību un darbības noskaidrošanai. Precēm jābūt nebojātām, neizmantotām unsākotnējā pārdošanas izskatā (nav noņemtas un bojātas etiķetes, nav norauta aizsargājama plēve utt.) Preci jāatgriež oriģinālajā iepakojumā, tajā pašā komplektācijā, kādā tā bija saņemta, kā arī ar piegādes dokumentu, izmantošanas instrukciju un pārējiempreces piederumiem.